2 червня — 8 червня 2021 року

1. 03 червня, у м. Дубляни, (Шевченківський район) було виявлено 1од (АС). Місце події огороджене, виставлено охорону. Надано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  2. 04 червня, близько 02:30 год. у м. Львові, вул. М. Зерова, 6 (Франківський район) в двоповерховому житловому будинку, отруїлись, ймовірно чадним газом, громадянка 1968 року народження та громадянин, 1968 року народження, які після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовились.Квартира обладнана газовим 2-х контурним котлом і ПГ-4. Працівниками АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

3. 07 червня, о 06:15 год., у м. Львові, вул. Левандівська (Залізничний район) громадянин Т., 1962 року народження, житель м. Львова, керуючи маршрутним автобусом № 11 «Сихів-Рясне 2», у зв’язку з технічною несправністю автобуса, не впорався із керуванням та здійснив наїзд на дерево. Внаслідок ДТП, 5 (п'ятеро) пасажирів (всі мешканки м. Львова) отримали травми і були доставлені у медичні заклади м Львова. Обставини події встановлюються.

4. 8 червня, о 6:17 год. у м. Львові, по вул. Лисеницькій, 2, (Личаківський район) з вікна кімнати сьомого поверху гуртожитку «Техніко-економічного фахового коледжу НУ «Львівської політехніки» випала громадянка 2003 року народження, навчалася на другому курсі «Техніко-економічного фахового коледжу НУ «Львівської політехніки» на спеціальності правознавство. Смерть настала до приїзду бригади швидкої допомоги. Обставини події з’ясовуються.