30 червня — 06 липня 2021 року

1. 01 липня, близько 00.05 год. у с. Рясне Руське, вул. Озерна, 1 (Залізничний район) сталося ДТП з трьома потерпілими: дитина, 2009 року народження, проживала с. Рясне Руське — смерть до приїзду, двоє дорослих, з легкими травмами та в стані алкогольного сп’яніння госпіталізовані у травмпункт № 3. За кермом легковика з дозволу батька знаходилась дитина, яка не впоралась з керуванням, внаслідок чого автомобіль BMW злетів з дороги у кювет. Обставини події з’ясовуються.

1. 02 липня, близько 13:00 год., у м. Дубляни, вул. Шевченка, 29,(Шевченківський район) з вікна квартири з 6 поверху випала дитина, 2017 року народження. Постраждалого госпіталізовано у МДКЛ м. Львова. Обставини події з’ясовуються.
  1. 03 липня, близько 00.08 год., надійшло повідомлення про пожежу у м. Львові на першому поверсі триповерхової будівлі нічного клуба «Малевич», проспект Чорновола, 2 (Галицький район). О 00:25 год. пожежу ліквідовано. Під час гасіння пожежі було евакуйовано 300 осіб (з них 50 осіб персоналу). Травмованих та загиблих немає. Вогнем знищено елементи декору (тканину) на площі 4 м2. Причина пожежі - встановлюється.
  1. 05 липня о 18:50 год. надійшло повідомлення, що у м. Львові в озері, в районі ресторану «Гуцульська Гражда» (вул. Володимира Великого 2А, Франківський район) втопилась людина. О 21:15 год. силами маневреної групи Центральної рятувально-водолазної служби Львівської області було знайдено і витягнуто на берег тіло чоловіка, 1952 року народження, жителя м. Львова. Обставини події встановлюються.