21 липня-27 липня 2021 року

1. 21 липня, о 09:30 год. на лінію «102» надійшло повідомлення від начальника авіаційної безпеки аеропорту «Львів» про те, що в м. Львові по вул. Любінська, 168, під сходовою кліткою терміналу «А» Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького виявлено невідому сумку з підозрою на вибухівку. За даною адресою було направлено відповідні служби та сили згідно «Алгоритму дій…». З приміщень аеропорту було виведено близько 300 осіб. Спеціалістами вибухотехнічного управління ГУ НП України у Львівській області з метою виявлення вибухового пристрою проведено обстеження терміналу аеропорту та прилеглої території. Вибухового пристрою не виявлено. За оперативною інформацією на час проведених заходів було призупинено реєстрацію та виліт 5 авіарейсів, а також пасажири 3-ох приземлених літаків перебували на бортах літаків. Об 11:40 год. підозрілу сумку знищено, роботу аеропорту відновлено.
  2. 23 липня, близько 05:30 год., від чергового Дирекції Львівської залізниці надійшла інформація, що о 05:06 год., на 3-му кілометрі (5 ПК) перегону «Львів-Персенківка» (Франківський район) поїзд № 136 сполученням «Білгород-Дністровський — Чернівці» у складі 16 вагонів смертельно травмував чоловіка. Обставини події та особа загиблого встановлюється.
  3. 23 липня, близько 23:15 год. у м. Львові по вул. Княгині Ольги, 114 (Франківський район), гр. Л., 1959 року народження, мешканець м. Львова керуючи автомобілем «FORD TRANSIT» здійснив наїзд на невстановленого пішохода, котрий переходив дорогу на пішохідному переході та від отриманих травм загинув на місці події. Обставини події та анкетні дані загиблого встановлюються.
  4. 27 липня, близько 02:50 год., на залізничному перегоні «Дубляни — Львівські - Рясне-2» (5 км 4 перегону) вантажний поїзд № 2615 у складі 57 вагонів смертельно травмував невідому жінку. Обставини події встановлюються.