28 липня-03 серпня 2021 року

1. 01 серпня, о 22:48 год. надійшло повідомлення, що у м. Львові по вул. Уласа Самчука, б/н, (Галицький район, Стрийський парк) внаслідок падіння гілки дерева на лавку були смертельно травмовані двоє осіб: жінка, 2003 року народження та чоловік, 2000 року народження. Пожежно-рятувальним відділенням ГУ ДСНС України у Львівській області за допомогою спецзасобів проводились роботи по вивільненню загиблих з під гілки дерева.
  2. 03 серпня у м. Львові, вул. Г. Хоткевича, б/н у лісі (Сихівський район) виявлено артснаряд 85 мм.-1 од. часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  3. 04 серпня, близько 00:40 год., у м. Львові, на дорозі до смт. Брюховичі (Шевченківський район), водій автомобіля «Porsche 718» виїхав на зустрічну смугу руху і зіткнувся з вантажним автомобілем. Внаслідок ДТП водій автомобіля «Porsche 718» від отриманих травм загинув на місці події. Обставини події і особа загиблого встановлюються.