18 серпня-24 серпня 2021 року

1.18 серпня, близько 04:40 год., на електронну пошту Головного управління національної поліції надійшло повідомлення про замінування готелю «Едем» за адресою м. Львів вул. Городоцька, 95а (Галицький район).Сили та засоби цивільного захисту міста були задіяні згідно «Плану дій…». Від обстеження приміщень адміністрація готелю «Едем» відмовилась. Евакуація не проводилась. Працівниками «Вибухотехнічної служби» проведено огляд місця події внутрішнього дворику, автомобілі які були припарковані біля готелю та запасний вихід готелю «Едем» за адресою м Львові, вул. Городоцька 95а. О 08:00 год. огляд місця події завершено, підозрілих та вибухотехнічних предметів не виявлено. Проводяться заходи по виявленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.

2. 18 серпня у смт. Брюховичі (Шевченківський район) під час проведення земляних робіт виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Артилерійський снаряд працівниками 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) 18.08.2021 вилучено та знешкоджено.

3. 23 серпня у м. Львові на вул.Б.Хмельницького, 116 (Личаківський район) під час проведення земляних робіт виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Артилерійський снаряд працівниками 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) 24.08.2021 вилучено та знешкоджено.

4. 24 серпня, близько 03:50 год., у м. Львові, вул. Миколайчука, 30(Шевченківський район) в 5-ти поверховому будинку, на 4-ому поверсі в одній із квартир виникла пожежа. Під час гасіння пожежі було виявлено тіло власника квартири 1951 року народження. Пожежу ліквідовано о 04:27 год. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 20 м2.Обставини події встановлюються.