01 вересня — 07 вересня 2021 року

1. 4 вересня, близько 10:30 год., на телефон «102» з мобільного телефону надійшло анонімне повідомлення про замінування квартири за адресою м. Львів, вул. Мазепи, 4 (Шевченківський район). На місці події працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…». Проведеними заходами вибухового пристрою не виявлено.

1. 5 вересня о 00:10 год. у сел. Рудно (Залізничний район) по вул. Грушевського, водій мотоцикла марки «Kawasaki», 1988 року народження, житель сел. Рудно, не впорався з керуванням та скоїв наїзд на перешкоду (електроопору). Внаслідок ДТП водій мотоцикла від отриманих травм загинув на місці події. Обставини події встановлюються.
  2. 7 вересня, близько 22:32 год. у м. Львові на вул. Вашингтона, 4а (Личаківський район) в одній із квартир отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 осіб, які у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у ОКЛ м. Львова. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» припинено газопостачання до квартири. Квартира обладнана 2-х контурним газовим котлом та ПГ-4.Обставини події встановлюються.