22 вересня-28 вересня 2021 року

1. 24 вересня, близько 21:00 год., на автодорозі М-06 сполучення «Київ-Чоп», на під'їзді до м. Львова (5 км.) в
с. Малехів (Шевченківський район), водій автомобіля марки «Skoda Octavia», житель м. Кропивницький, Кіровоградської області, 1970 року народження, здійснив наїзд на пішохода, 1953 року народження, (місце проживання встановлюється), який переходив проїзну частину дороги в невстановленому місці. Від отриманих травм останній загинув на місці ДТП. Обставини події встановлюються.

2. 25 вересня, близько 15:25 год., у м. Львові на вул. Паращука, 3 у квартирі (Франківський район), багатоквартирного будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 особи, які у стані середнього ступеня важкості були госпіталізовані у Львівську ОКЛ. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири. Квартира обладнана ПГ-4 та газовою колонкою. Обставини події встановлюються.

3. 28 вересня, у м. Львові, вул. Мечникова, 33 (Личаківський район) на території Личаківського цвинтаря при викопуванні ями виявлено один 75 мм. артснаряд часів Другої світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.