29 вересня — 5 жовтня 2021 року

1. 29 вересня, в смт. Брюховичі (Львівська МТГ, Шевченківський район) у садовому кооперативі «Гвоздика-1», ділянка № 13 виявлено два артснаряди часів Другої світової війни діаметром 72 мм. на відстані 20 м. до житлових будинків. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  2. 29 вересня, у м. Винники (Львівська МТГ, Личаківський район) у ліс під час прогулянки виявлено один артснаряд діаметром 75 мм. часів Другої світової війни на відстані 300 м. до житлових будинків. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  3. 30 вересня, близько 19:20 год., у м. Львові, вул. Липинського (Шевченківський район), громадянин М., 1990 року народження, житель м. Львова, керуючи автомобілем «Ford Mondeo» на нерегульованому переході здійснив наїзд на пішохода громадянку С., 2007 року народження (дитина), жительку с. Муроване (Львівський район), яку було госпіталізовано у МДКЛ. Обставини події встановлюються.
  4. 2 жовтня о 19:00 год. в с. Малехів (Шевченківський район) неподалік АЗС «Сокар», водій автомобіля «Ford Fusion», 1980 року народження, житель с. Запитів Львівського району, здійснив попутне зіткнення із автомобілем марки «Mercedes-Benz», під керуванням жителя с. Лиманське Одеської області, 1974 року народження. В результаті ДТП каретою ШМД в Львівську міську дитячу лікарню доставлено 2-х пасажирів автомобіля «Ford Fusion» (дітей):

—  жительку с. Запитів, 2013 року народження

— жителя с. Запитів, 2012 року народження

5. 3 жовтня, близько 08:20 год. надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на п'ятому поверсі, п’ятиповерхового житлового будинку, по вул. Пасічна, 54 у м. Львові (Личаківський район) На місці пожежі виявлено труп власника помешкання, 1963 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 6 м2. Обставини події встановлюються.

1. 05 жовтня, у смт. Брюховичі (Шевченківський район) у лісі під час прогулянки виявлено два артснаряди часів Другої світової війни. Артилерійські снаряди працівниками 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) 05.10.2021 вилучено та знешкоджено.