6 жовтня-12 жовтня 2021 року

1. 06 жовтня, у м. Львові на вул. Бойчука, 38(Франківський район) під час виконання робіт виявлено один артснаряд 75 мм часів Другої світової війни. Артилерійський снаряд працівниками 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) 06.10.2021 вилучено та знешкоджено.
  1. 6 жовтня, близько 09:35 год. у м. Львові на вул. Вітовського (Галицький район) виникла пожежа. Під час гасіння пожежі було виявлено тіло власника квартири, 1943 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 2 м2. Обставини події встановлюються.
  1. 07 жовтня у м. Львові на вул. Лукасевича 88 (Шевченківський район) в гаражі виявлено артснаряд 203 мм часів ІІ Світової війни.Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  1. 08 жовтня у смт. Брюховичі (Шевченківський район) виявлено авіабомбу часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  1. 11 жовтня у м. Львові на вул. Шевченка, 317 (Шевченківський район) виявлено мінометну міну 42 мм часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.
  1. 11 жовтня, близько 21:10 год. на перехресті проспекту Червоної Калини та вул. Сихівської, у м. Львові (Сихівський район), водій автомобіля марки «Mercedes-Benz Sprinter», місцевий мешканець, 1980 року народження, здійснив наїзд на невстановленого пішохода, віком близько 70 років, який від отриманих тілесних ушкоджень помер в КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова». Обставини події встановлюються.
  2. 12 жовтня, близько 21:30 год. у м. Львові на вул. Перова, 3 багатоквартирного будинку (Залізничний район, ЛКП «Левандівка») отруїлися, ймовірно чадним газом 3 (три) особи, у тому числі двоє дітей, які у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади м.Львова. Обставини події встановлюються.