13 жовтня-19 жовтня 2021 року

13 жовтня, близько 03:20 год. у м. Львові на вул. Городоцькій, 211 у квартирі багатоквартирного будинку (Франківський район, ОСББ «Сонячне»), ймовірно отруїлись чадним газом 3 (три) особи, з них одна дитина, які у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади. Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу на газову колонку. Обставини події встановлюються.

2. 13 жовтня, близько 20:30 год., у м. Винники (Личаківський район), вул. Івасюка, 56, в квартирі багатоквартирного будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 4 (чотири) особи, у тому числі двоє дітей, які у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади. Квартира обладнана двох функційним котлом та ПГ-4. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

3. 14 жовтня у смт. Брюховичі (Шевченківський район) виявлено артснаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.

4. 15 жовтня, близько 13:50 год. на лінію «102» ГУ НП у Львівській області надійшло повідомлення від невідомого про те, що він знаходиться біля фонтану на площа Двірцева, 1, у м. Львові (Залізничний район), має вибухівку «тротил» та хоче підірвати залізничний вокзал. Для перевірки повідомлення було задіяно сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…». В ході обстеження вокзалу та прилеглої території евакуйовано 200 осіб, вибухівки не виявлено. Затримок в русі поїздів не було. Особу, яка здійснила повідомлення встановлено та затримано, ним виявився житель Хмельницької області, 1989 року народження. Обставини події встановлюються.

5. 16 жовтня, близько 12:41 год., у м. Львові на вул. Ярослава Мудрого, 21 (Залізничний район) у квартирі трьохповерхового житлового будинку було виявлено тіла 2-х осіб без ознак життя, які ймовірно отруїлися чадним газом. Квартира обладнана газовою колонкою, ПГ-4 та газовою пічкою. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» на двох стояках відключено газопостачання до будинку. Обставини події з’ясовуються.

6. 17 жовтня, близько 21:15 год., у м. Львові, вул. Кондукторська, 11 (Франківський район) у квартирі двоповерхового житлового будинку отруїлись, ймовірно, чадним газом 2 особи, які були госпіталізовані у стані середнього ступеню важкості у Львівську обласну клінічну лікарню. Квартира обладнана газовою пічкою, газовою колонкою, ПГ-2. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» припинено подачу газу до квартири. Обставини події з’ясовуються.