10 листопада-16 листопада 2021 року

1.10 листопада, близько 15:20 год. на електронні адреси управління СБУ у Львівській області та ГУ НП у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про замінування ТЦ «King Cross Leopolis», «Victoria Gardens», «Форум Львів», «Spartak», «Скриня», «Вернісаж», «Роксолана», з вимогою відміни маскового режиму. З 15:25 год. сили та засоби ЦЗ були задіяні згідно «Плану дій…». Під час перевірки проводилась евакуація персоналу та відвідувачів торгових центрів. Загалом було евакуйовано 7577 осіб (1937 персоналу та 5640 осіб відвідувачів). В результаті перевірки інформація не підтвердилася, вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи щодо встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення.

2. 12 листопада о 20:19 год. на телефон «102» СЦ ГУНП у Львівській області надійшло повідомлення про замінування готелю «Арена» по вул. Городоцька, 83 (Галицький район, біля цирку).На місці ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…».Пошукові роботи були завершені о 21:50 год. — вибухового пристрою не виявлено. Під час перевірки з готелю було евакуйовано 33 особи. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.

1. 12 листопада, о 02.12 год. у м. Львові, вул. Колесси, 11, у квартирі (Галицький район) отруївся, ймовірно чадним газом дитина, 2008 р.н., 7% карбоксигемоглобіну. Потерпілого госпіталізовано у МДКЛ м. Львів. Обставини події встановлюються.
  2. 12 листопада, близько 14.40 год., у м. Львові, вул. Широка, 29, у квартирі (Залізничний район), при загорянні одягу отримав тяжкі опіки та помер, власник квартири, 1934 року народження. В квартирі пожежі не було, включена була тільки газова плита. Обставини події з'ясовуються.
  3. 13 листопада о 00:02 год. на телефон «102» СЦ ГУНП у Львівській області надійшло повідомлення від анонімного громадянина про те, що він має саморобну вибухівку і готується підірвати Сихівський відділ національної поліції м. Львова, вул. Червоної Калини, 66 (Сихівський район). З метою запобігання можливого вибуху за вказаною адресою працювали сили та засоби ЦЗ міста згідно «Плану дій…». Пошукові роботи були завершені о 01:01 год. 13 листопада — вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  4. 15 листопада, близько 03:30 год., у м. Львові на вул. Глибока, 4 у квартирі (Франківський район) ймовірно отруїлась чадним газом мешканка квартири, 1998 року народження, яку у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у ОКЛ. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Квартира обладнана ПГ-4 та газовою колонкою. Обставини події встановлюються.
  5. 15 листопада, близько 03:22 год. у м. Львові на вул. Ільмова, 4 (Шевченківський район), у нежитловій частині будинку (будинок розділено на дві частини, одна з яких закинута) виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло не встановленої особи чоловічої статі. Обставини події та особа загиблого встановлюється.
  6. 16 листопада о 12:54 год. на електронну адресу ГУНП у Львівській області надійшло повідомлення про замінування житлового будинку за адресою м. Львів, вул. І. Франка, 60 (Галицький район).На місці ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ м. Львова згідно «Плану дій…». Огляд приміщень та пошукові заходи завершені о 15:15 год., вибухового пристрою не виявлено.