17 листопада- 23 листопада 2021 року

1.20 листопада, близько 00:40 год. у м. Львові на вул. Олени Степанівни, 35 у квартирі (Залізничний район), третього поверху багатоквартирного 3-х поверхового будинку, ймовірно, отруївся чадним газом чоловік, 1984 року народження, якого у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ (20% карбоксигемоглобіну). Квартира обладнана ПГ-4, газовою колонкою та двома кахельними пічками. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено газопостачання до квартири. Обставини події встановлюються.

2. 20 листопада о 05:56 год., у м. Львові, на перехресті вул. Дорошенка та проспект Свободи (Галицький район), водій 1974 року народження, керуючи автобусом БАЗ А079, який курсує за маршрутом № 138, сполученням «Лапаївка — вул. Джорджа Вашингтона», повертаючи праворуч, здійснив наїзд на двох жінок, які переходили дорогу. Внаслідок ДТП одна з жінок, від отриманих травм загинула, тіло потерпілої водій автобуса, протягнув до кінцевої зупинки на вул. Джоржа Вашингтона, 3. Іншу потерпілу доставлено до клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. Обставини події встановлюються.

3. 21 листопада о 19.30 год. у м. Винники (Личаківський район) по вул. Сопілки, в приватному житловому будинку отруїлись, ймовірно чадним газом, 4 (чотири) особи, з них 3 дітей, яких стані легкого ступеню отруєння було доставлено у лікувальні заклади м. Львова. Працівниками аварійної бригади АТ «Львівгаз» припинено подачу газу в будинок. Причина отруєння встановлюється.

4. 24 листопада, близько 05:07 год., у м. Львові на вул. Литвиненка, 14 (Сихівський район) у квартирі другого поверху 4-ти поверхового будинку виникла пожежа. Під час пожежі загинула власниця квартири, 1929 року народження. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 12 м2. Обставини події встановлюються.