24 листопада-30 листопада 2021 року

1. 26 листопада, близько 21:15 год., від Управління СБУ у Львівській області надійшла інформація про отримання анонімного повідомлення про можливе замінування приміщень Головного залізничного вокзалу та Міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького у м. Львові з вимогою перерахувати 5 млн. гривень. Сили та засоби цивільного захисту міста були задіяні згідно «Плану дій…». Обстеження було завершено близько 22:30 год., вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.

2. 26 листопада о 01:06 год. у м. Львові по вул. Остроградських, 14 (Франківський район), на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку у квартирі, виникла пожежа, внаслідок якої загинула власниця квартири, 1957 року народження. Пожежу ліквідовано о 01:28 год. Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 5 м2. Причина пожежі встановлюється.

3. 27 листопада, близько 00:50 год., у м. Львові, в приватному будинку на вул. Городоцькій (Залізничний район), ймовірно, отруїлися чадним газом 3 особи у тому числі 1 дитина (мешканці квартиру орендують). Потерпілих, у стані різного ступеня важкості, госпіталізовано у медичні заклади міста. До будинку, який обладнаний двохфункційним газовим котлом та ПГ-4, тимчасово припинено подачу газу. Обставини події встановлюються.

4. 27 листопада о 18:39 год., у м. Львові по вул. Тракт Глинянський, б/н, (Личаківський район) на відкритій території виникла пожежа, внаслідок якої загинув чоловік, 1958 року народження. Внаслідок пожежі вогнем знищено сміття на площі 1 м2. Пожежу ліквідовано до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Обставини події встановлюються.

5. 28 листопада, близько 13:10 год., у м. Львові, у квартирі на другому поверсі 3-ох поверхового будинку по вул. Козланюка, 2 (Личаківський район) отруїлася, ймовірно, чадним газом місцева мешканка, 1994 року народження, яку у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано у обласну клінічну лікарню. Квартира обладнана ПГ-4 та двохфункційним котлом. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» перевірено справність приладів та тяга в димових каналах. Подача газу не перекривалась. Обставини події встановлюються.

6. 28 листопада о 17:00 год. у м Львові, по вул. Копистинського (Франківський район), мешканець м. Дубляни 2001 року народження, керуючи автомобілем «Ford Escape», здійснив зіткнення з автомобілем «Toyota Avensis» під керуванням мешканця м. Львова 1985 року народження. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля «Ford Escape» мешканка м. Львова 2007 року народження (дитина), госпіталізована у травматологічне відділення Львівської лікарні швидкої медичної допомоги. Обставини події встановлюються.

7. 28 листопада, близько 16:00 год., у м. Львові, вул. Чукаріна, 1 (Сихівський район), з вікна останнього поверху 9-ти поверхового будинку випала жінка, яка від отриманих травм померла на місці падіння. Обставини події і особа загиблої встановлюються.