8 грудня-14 грудня 2021 року

1. 08 грудня о 21:27 год. у ВП № 1 Львівського РУП № 2 ГУНП у Львівській області на лінію «102» надійшло повідомлення від чергового управління СБУ у Львівській області про те, що на електронну пошту «callcenter@ssu.gov.ua», надійшло повідомлення від Влад Елец «vladelec642@ukr.net» про те, що йому в телеграмі прийшло повідомлення від невідомого з електронної адреси: «@afixwork», про те, що він замінував: ТРЦ «Victoria Gardens»; «King Cross Leopolis»; «Forum Lviv»; «Магнус»; «Опера Пасаж»; «Роксолана»; «ІнтерСіті»; «Скриня»; «Сихів» у м. Львові та невідомий вимагає викуп у розмірі 20.000.000 мільйонів доларів. Сили ЦЗ м. Львова були задіяні згідно «Плану дій.».Працівниками ВТУ ГУНП у Львівській області було обслідувано приміщення торгових центрів та прилегла територія. Після завершення огляду небезпечних речовин та предметів виявлено не було. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  2. 08 грудня о 14:20 год., у м. Львові, вул. Руставелі Ш., 7 я, на новобудові (Личаківський район), під час виконання робіт, впав з висоти 6 поверху та загинув будівельник, 1994 року народження, мешканець м. Львова. Причина та обставини події встановлюються.
  3. 09 грудня о 03:03 год., виникла пожежа у м. Львові (Шевченківський район) по вул. Шевченка, 313 у двоповерховій залізобетонній складській будівлі, критій руберойдом, розміром 30×20 м, на території ДП завод «Полімер — Електрон». Вогнем знищено електропроводку 20 м. пог., пошкоджено технологічну лінію на площі 20 м. кв. Причина та обставини події встановлюються.
  4. 09 грудня, близько 17:30 год., у м. Дубляни (Шевченківський район) на вул. Шевченка, 20 (гаражний кооператив), ймовірно, отруївся чадним газом, чоловік, 2001 року народження. Потерпілого у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ. Обставини події встановлююся.
  5. 10 грудня, близько 17:00 год., у м. Львові, вул. Саксаганського, 13 (Галицький район), з будинку впав фрагмент фасаду, внаслідок чого отримала садна травму громадянка, 1992 року народження, жителька м. Львова, якій бригадою карети швидкої медичної допомоги надана медична допомога.
  6. 13 грудня, близько 17:20 год., у м. Львові на вул. Замарстинівській, 28 у квартирі (Галицький район), розташованій на другому поверсі трьохповерхового восьмиквартирного житлового будинку виникла пожежа. Близько 18 20 год., пожежу було ліквідовано. Внаслідок пожежі 3 особи у стані різного ступеня важкості госпіталізовані в медичні заклади м. Львова та області (термічні опіки, отруєння продуктами горіння), ще 3-м особам було надано медичну допомогу на місці події. За інформацією ГУ ДСНС у Львівській області, ймовірною причиною пожежі міг стати вибух побутового газу. Під час гасіння пожежі було виявлено зруйновані двері в загальний коридор та перегородку, між квартирами. Пошкодження несучих конструкцій будівлі не виявлено. Також, вогнем пошкоджено дерев’яне перекриття між 2-м та 3-м поверхами на площі 3 м2, чотири вікна та речі домашнього вжитку. До частини будинку тимчасово припинено подачу газу, також відключено електропостачання та водопостачання (4 квартири). Причина пожежі та її наслідки уточняються.