15 грудня-21 грудня 2021 року

1. 16 грудня, близько 05.30 год., у м. Львові, вул. Кульпарківська, 64 А, у квартирі на 3 поверсі 16- поверхового будинку (Франківський район) сталася пожежа. Внаслідок пожежі, загинуло 2 осіб. Пожежею пошкоджено речі домашнього вжитку на площі 3 м.кв. Пожежу ліквідовано до прибуття пожежного підрозділу. Обставини події з'ясовуються.
  2. 17 грудня о 04:50 год. на станції «Рудно» Львівської залізниці (Залізничний район), на 3 колії з тілесними ушкодженнями виявлено тіло невстановленої особи, без ознак життя. На місце події було викликано поліцію і швидку медичну допомогу. Особа загиблого, причина та обставини з’ясовуються.
  3. 18 грудня, близько 22:26 год., у м. Львові, вул. Городоцька, 207 (Франківський район), на території ПАТ «Завод Львівсільмаш» в одноповерховій цегляній будівлі критій металочерепицею, розміром 10×40 м, виникла пожежа. Вогнем знищено дах на площі 400 м2, обладнання та сировину для виготовлення меблів-площа встановлюється, пошкоджено стіни на площі 400 м2. Жертв та постраждалих внаслідок пожежі немає. Причини пожежі встановлюються.
  4. 21 грудня у м. Львові на вул. Підстригача, 2 (Франківський район) виявлено ВНП часів II Світової війни: — 1 од. артилерійський снаряд. Місце події огороджене, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого вибухового предмету.