22 грудня-28 грудня 2021 року

1. 22 грудня, близько 13:00 год., на електронну пошту ГУ СБУ у Львівській області надійшло анонімного повідомлення про замінування СЗОШ № 91, у м. Львові, вул. Варшавська, 58 (Шевченківський район). Сили та засоби цивільного захисту міста були задіяні згідно «Плану дій…». Обстеження було завершено близько 15:00 год., вибухового пристрою не виявлено. Було евакуйовано 79 працівників та 1010 учнів школи. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.
  2. 23 грудня, близько 12.50 год., у м. Львові, вул. Хорватська, 8, у квартирі (Шевченківський район), отруївся, ймовірно чадним газом, чоловік, 1951 р.н., який госпіталізований в ОКЛ (55% карбоксигемоглобіну). Обставини події встановлюються.
  3. 25 грудня, близько 20:10 год., у м. Львові на вул. Городоцькій, 73 у квартирі (Галицький район) багатоквартирного трьохповерхового будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 особи. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано в ОКЛ. Обставини події встановлюються.
  4. 26 грудня, близько 03:45 виникла пожежа у вагоні № 7 пасажирського поїзда № 81 сполученням «Київ — Ужгород», який прибув на Головний залізничний вокзал м. Львова (Залізничний район). Пасажирів вагона було евакуйовано, вагон відчеплено та переміщено на запасну колію, де проводилась ліквідація пожежі. Пожежу ліквідовано о 05:03 год. Внаслідок пожежі потерпілих людей не має. Пасажирів пересадили в інший вагон, поїзд продовжив рух із запізненням на 19 хвилин, відносно графіка руху. Обставини події та сума збитків уточняється.
  5. 26 грудня, близько 19:05 год., у м. Львові, вул. Сушка, 14, у квартирі № 11 (Залізничний район) отруїлися, ймовірно, чадним газом 4 особи, в тому числі 2 дитини. Вказані особи від госпіталізації відмовились.Квартира обладнана ПГ-4, газовою колонкою та газовою пічкою. Аварійною бригадою АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.
  6. 27 грудня, близько 21:33 год. у м. Львові на вул. Сигнівка, 46а, у квартирі (Залізничний район) на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного будинку виникла пожежа. Під час гасіння пожежі у квартирі виявлено тіла 3-х осіб, без ознак життя. Пожежу ліквідовано о 22:03 год. Всього для ліквідації пожежі залучалось 33 особи та 11 одиниць техніки, в тому числі від ДСНС — 22 особи, 7 одиниць техніки. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 20 кв. м. Причина пожежі встановлюється.