12 січня-18 січня 2022 року

1. 12 січня о 11:00 год. на електронну пошту управління Служби безпеки України у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про замінування всіх шкіл у м. Львові. На місці події працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…». У результаті огляду навчальних закладів (шкіл) у м. Львові, проведено огляд 130 шкіл, від проведення огляду відмовились 43 школи, в процесі евакуйовано 3051 учителів та 30 906 учнів.Під час огляду жодних вибухонебезпечних речовин та вибухових пристроїв не виявлено. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.

2. 13 січня близько 14:40 год. на лінію 102 надійшло повідомлення від менеджера адміністративної підтримки охорони «Метро», про те, що у центральний офіс в м. Києві, у телефонному режимі, надійшло повідомлення від невстановленої особи, про замінування ТЦ «Метро».На місцях події (м. Львів вул. Городоцька, 300, Залізничний район та Джорджа Вашингтона, 8, Сихівський район) працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…». О 16:10 год. обстеження приміщень та прилеглої території ТЦ «Метро» по вул. Городоцька та Вашингтона було завершено. Вибухових пристроїв не виявлено. Під час обстеження з торговельних центрів було виведено 440 осіб відвідувачів та персоналу. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.

3. 13 січня близько 18:15 год. на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянина М. (моб. тлф. 0976113523), про те, що має намір підірвати адміністративну будівлю АТ «Львівгаз» (м. Львів, вул. Золота, 42, Шевченківський район) авіаційною бомбою. На місце події були скеровані сили та засоби ЦЗ згідно з «Планом дій…».О 20:00 год. обстеження приміщень та прилеглої території адміністративної будівлі АТ «Львівгаз» було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Евакуація людей не проводилась, оскільки огляд проводився у неробочій час доби. Проводяться заходи по пошуку особи, яка надала неправдиве повідомлення.

4. 13 січня о 01:24 год. на ОКЦ Головного управління ДСНС України у Львівській області надійшло повідомлення про пожежу в цегляному приватному одноповерховому житловому будинку за адресою с. Гряда, (Львівська ТГ, Шевченківський район) Львівського району. На пожежі загинула власниця, 1936 року народження. Пожежу ліквідовано до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Внаслідок пожежі: знищено підлогу на площі 1 кв.м. Причина пожежі встановлюється.

5. 14 січня, близько 07:35 год., у м. Львові, водій автомобіля «Kia Soul», житель м. Львів, 1971 року народження, рухаючись по вулиці Любінській (Залізничний район), з'їхав на узбіччя та здійснив зіткнення з дорожнім знаком. Бригада швидкої медичної допомоги констатувала смерть водія на місці події. Обставини події встановлюються.

6. 15 січня, о 13:10 год., у м. Львові, вул. Заньковецької М., 1, у квартирі (Личаківський район) отруїлись, ймовірно, чадним газом дві особи, у тому числі дитина, яких у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано у медичні заклади м. Львова. Квартира обладнана ПГ-4, газовою колонкою та газовою кахельною пічкою. Працівниками АТ «Львівгаз» тимчасово припинено подачу газу до квартири. Обставини події встановлюються.

7. 16 січня, о 18:25 год. до оперативно-координаційного центру Головного управління надійшло повідомлення про пожежу в безгосподарській будівлі у м. Львові, по вул. Винниця, б/н (Шевченківський район). На пожежі загинула 1 особа, дані якої встановлюються. Внаслідок пожежі знищено безгосподарську будівлю. Причина пожежі встановлюється.

8. 17 січня, близько 10.40 год., у м. Львові, вул. Заводська, 36, у квартирі (Шевченківський район) отруїлись, ймовірно чадним газом, двоє мешканців, один з яких загинув. Обставини події встановлюються.

9. 17 січня, близько 13.30 год. надійшло повідомлення про замінування приміщення технологічного коледжу Національного університету «Львівська Політехніка» за адресою м. Львів, проспект Святого Івана Павла ІІ (вул. Хуторівка), 15 (Сихівський район). Анонімне повідомлення надійшло на електронну пошту заступника директора коледжу. На місці події працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…». О 15.30 год. обстеження приміщень та території було завершено, вибухового пристрою не виявлено. Було евакуйовано 120 викладачів та 500 студентів.Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.

10. 18 січня, близько 11.50 год. на електронну пошту управління СБУ у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про замінування середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи № 93, за адресою м. Львів, вул. Кос-Анатольського, 10 (Сихівський район). На місці події працювали сили та засоби ЦЗ згідно «Плану дій…». О 15.00 год. обстеження приміщень та території було завершено, вибухового пристрою не виявлено. Було евакуйовано 90 викладачів та 1300 учнів. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.

11. 18 січня, близько 17:40 год. та повторно, близько 20:30 год., на телефон ГУ СБУ у Львівській області надійшло повідомлення про замінування приміщень АТ КБ «ПриватБанку» у м. Львові, з вимогою відміни режиму носіння масок. Сили та засоби цивільного захисту діяли згідно «Плану дій…». За результатами перевірки приміщення АТ КБ «ПриватБанку» на вул. Липинського, 13а, вибухового пристрою не виявлено. У зв’язку з тим., що приміщення інших відділень були зачинені та перебували під охороною, на письмове звернення керівництва АТ КБ «ПриватБанку» у м. Львові, їх перевірка не здійснювалася. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.