2 лютого-8 лютого 2022 року

1.03 лютого близько 07:40 год. на автодорозі «Львів-Краковець» у с. Рясне-Руське (Залізничний район) Львівського району, відбулось ДТП за участі автомобіля «Skoda Octavia» та маршрутного таксі № 210 «Львів-Зелів». Внаслідок ДТП водій автомобіля «Skoda Octavia», 1983 року народження, житель м. Львова загинув на місці події, 6 (шість) пасажирів автобусу отримали травми та були доставлені до Львівської лікарні ШМД. Обставини події встановлюються.

2. 03 лютого близько 07:20 год. у м. Львові, вул. Єфремова 34, у квартирі (Франківській район), отруїлись, ймовірно чадним газом, 2 особи, яких у стані середнього ступеню важкості було доставлено до Львівської ОКЛ. Обставини події встановлюються.

3. 06 лютого о 02:14 год. на ОКЦ ГУ ДСНС України у Львівській області надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові (Личаківський район) по вул. Чернеча Гора, 1, на території Музею народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, в дерев’яному одноповерховому будинку, критому очеретом, розміром 20×30 м. Внаслідок пожежі вогнем знищено будинок повністю. Пожежу локалізовано о 03:00 год., ліквідовано о 03:13 год. на площі 600 м кв. Причина пожежі встановлюється.

4. 07 лютого, близько 15:00 год. на електронну адресу кулцентру СБУ України з електронної адреси «mokrinskiv roman49@protonmail.com» надійшло повідомлення про замінування торговельних центрів: ТЦ «Львів» (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 106), ТЦ «Форум» (м. Львів, вул. Під Дубом, 7Б).На місцях ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ області відповідно до «Плану дій…».О 8:00 год. обстеження приміщень та прилеглої території торговельних центрів було завершено. Адміністрація ТЦ «Львів» (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 106) від обстеження приміщень відмовилась. Вибухових пристроїв не виявлено. Проводяться заходи по пошуку особи, яка надала неправдиве повідомлення.

5. 08 лютого, близько 18:35 год., на електронну адресу кулцентру СБУ надійшло повідомлення про замінування всіх шкіл, торгових центрів та дитячих садків м. Львова, всього, близько 340 адрес. Заявник висунув вимогу виплатити йому 15 млн. грн. Сили та засоби ЦЗ діяли згідно «Плану дій…». Станом на 07:00 год. 09 лютого перевірено 229 адрес (65 шкіл, гімназій та ліцеїв; 152 дитячі садочки; 12 ТЦ). Вибухонебезпечних предметів не виявлено, роботи по обстеженню тривають. Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення.