Робоча група щодо супроводу і моніторингу реалізації Інтегрованої концепції розвитку центральної частини м. Львова продовжує свою роботу

Робоча група щодо супроводу і моніторингу реалізації Інтегрованої концепції розвитку центральної частини міста Львова продовжує свою роботу під керівництвом в.о. першого заступника міського голови. 10.02.2015 р. відбулася чергова зустріч робочої групи, на якій затверджено орієнтовний план-графік зустрічей на 2015 рік.

Нагадаємо, що  Інтегрована концепція розвитку центральної частини міста Львова затверджена Ухвалою сесії Львівської міської ради № 429 від 21. 04 .2011 р. Впродовж року робоча група проводить моніторинг реалізації Інтегрованої концепції розвитку центральної частини м. Львова, доповнює та актуалізує перелік проектів Інтегрованої концепції розвитку центральної частини м. Львова, визначає важливість міських проектів при плануванні річних бюджетів, супроводжує та координує спільні проекти, проводить заходи щодо ознайомлення громадськості з Інтегрованою концепцією розвитку центральної частини м. Львова.