Проект шукає столярів-реставраторів!

Починаючи з 2010 року, українсько-німецький проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» в тісній співпраці з Львівською міською радою втілює Програму реставрації історичних вікон та вхідних дверей в старій частині міста Львова.

Зацікавлені та ініціативні мешканці квартир сплачують лише 30% коштів реставрації, решту 70% оплачує проектGIZ. Програма супроводжується фаховими семінарами для львівських фірм-виконавців, а також надаються консультації в процесі виконання реставраційних робіт. В такий спосіб було фахово відреставровано близько 250 об’єктів на загальну суму понад 3.500.000 гривень.

Оскільки програма користується великою популярністю серед мешканців, ми терміново шукаємо для подальшої співпраці столярні фірми з досвідом роботи у сфері реставрації, а також тих, хто зацікавлений в здобутті відповідної кваліфікації і таким чином відкрити для себе довгострокову можливість заробітку.

Попередньо, 16 червня 2015 року о 17 годині, в приміщенні офісу проекту за адресою вул. Богомольця6, оф.6 відбудеться інформаційний захід для всіх зацікавлених взяти участь в практичному семінарі. Ви також зможете отримати детальнішу інформацію про проект та умови співпраці.

Для попередньої реєстрації просимо усіх зацікавлених звертатися за тел. 275 13 08.