Завершено роботи з впорядкування внутрішнього дворика будинку на вул. Газовій, 6

В рамках Програми облаштування внутрішніх дворів cпільного українсько-німецького проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова" Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Львівської міської ради на початку листопада 2015 року завершено роботи по впорядкуванню внутрішнього двору будинку на вул. Газовій, 6

Проект впорядкування двору розроблявся на основі побажань мешканців. У дворику проведено заміну мощення, ремонт сходів у підвальне приміщення, влаштовано підпірну стінку, облаштовано клумби, висаджено декоративні кущі та багаторічні рослини, встановлено дерев’яні лавки для сидіння та відпочинкову дерев’яну терасу.

Перед початком робіт по впорядкуванні двору Галицька районна адміністрація  провела заміну каналізаційної системи.

До кінця року в рамках Програми облаштування внутрішніх дворів заплановано завершити впорядкування ще двох дворів, а саме на вул. Лепкого, 7 – Шопена, 3 та вул. Мулярській, 7.