Завершено реставрацію балконів головних фасадів будинків

Завершено реставрацію балконів головних фасадів будинків-пам’яток архітектури за адресами:

- вул. Хмельницького, 5 (2 балкони і 2 лоджії), виконавець робіт ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс».

- вул. Куліша, 33 (2 балкони), виконавець робіт КП «Центр Комплекс».

- вул. Просвіти, 6 (2 балкони), виконавець робіт ПП «Оберіг Груп».

Розпочато реставрацію балкону головного фасаду будинку-пам’ятки архітектури на вул. Курбаса, 8 у м. Львові (завершення робіт у 2016 р.), виконавець робіт ПАТ «Львівреставрація».

Реставрація балконів здійснювалась в рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення  старої частини міста Львова» Львівської міської ради та  Німецького товариства міжнародного співробітництва. Частка Львівської міської ради – 50% вартості робіт; частка Німецького товариства міжнародного співробітництва – 50 % вартості робіт; частка мешканців – 500 грн. від балкону.

На замовлення управління охорони історичного середовища розпочато капітальний ремонт балконів будинку на вул. Франка, 70 у м. Львові (2 балкони), виконавець робіт ПП «Володар Маркет».