Відновлення балконів головного фасаду будинку на вул. Короленка, 17 завершено

Завершено капітальний ремонт балконів головного фасаду будинку на вул. Короленка, 17.

Роботи виконувались на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міської ради у рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення  старої частини міста Львова» Львівської міської ради та  Німецького товариства міжнародного співробітництва. Частка Львівської міської ради – 50% вартості робіт; частка Німецького товариства міжнародного співробітництва – 50 % вартості робіт; частка мешканців – 500 грн. (від власника балкону).

Підрядна організація – ФОП Проданчук Н. Роботи по каменю виконував скульптор Андрій Федоришин, авторський нагляд здійснювала Ярина Саньковська.