Проведення показових "Днів цивільного захисту" в загальноосвітніх навчальних закладах

Відповідно до "Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2016 рік", затвердженого розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 22.12.2015 р. № 837/0/5-15 та погодженому Начальником Головного управління ДСНС України у Львівській області в місті Львові в період з 17 – 24 березня 2016 року були проведені показові "Дні цивільного захисту" для керівників середніх загальноосвітніх шкіл у районах міста Львова, а саме:

Район м.Львова

Заклад

Адреса

Дата проведення

Галицький район

Львівська академічна гімназія

вул. С.Бандери, 14

17 березня

Залізничний район

СЗШ № 77

вул. І.Виговського, 7А

17 березня

Личаківський район

СЗШ № 82

вул. Шафарика, 13

17 березня

Сихівський район

НВК "Школа-Оріяна"

вул. Чукаріна, 3

24 березня

Франківський район

СЗШ № 51

вул. Скісна, 1

22 березня

Шевченківський район

СЗШ № 57

вул. Жовківська, 6

24 березня

Зазначені заходи проводилися під керівництвом управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, відділів освіти районів управління освіти департаменту гуманітарної політики із залученням особового складу та спеціальної техніки районних відділів ГУ ДСНС України у Львівській області, лікарів закладів охорони здоров’я управління охорони здоров’я, медицини катастроф, запрошувалися ветерани війни, учасники АТО.

Під час проведення показових «Днів цивільного захисту» проводились відкриті тематичні уроки з питань тероризму, орієнтування на місцевості, надання першої медичної допомоги, воєнізовані естафети, тощо. Проводилися заходи евакуації учнів шкіл під час учбових пожеж, замінування, знаходження небезпечних речовин та інших можливих випадків виникнення надзвичайних ситуацій. З метою пропаганди діяльності пожежно-рятувальних підрозділів проводились наглядні дії пожежників з використання спеціального обладнання і техніки під час ліквідації учбових надзвичайних ситуацій в навчальних закладах.