Перевірка електросирен. Опитування населення.

Шановні мешканці міста Львова!

20 березня 2018 року в період з 14.50 до 14.55 год., з метою перевірки рівня готовності технічних засобів централізованої системи оповіщення, департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводити навчальне оповіщення населення м. Львова та області за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення електричних сирен навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

Звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на частоту 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телевізійні приймачі переключіть на ефірний канал аналогового телебачення "Перший Західний" (57) канал і на ефірний канал цифрового телебачення "UA:Львів"та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Текст повідомлення:

Шановні мешканці міста Львова!

20 березня 2019 року в період з 14.50 до 14.55 год., з метою перевірки рівня готовності технічних засобів централізованої системи оповіщення буде проводити навчальне оповіщення населення м. Львова за сигналами цивільного захисту з включенням електричних сирен тривалістю до 3-5 хвилин та передачі інформації через засоби телебачення та радіомовлення.

Для визначення рівня озвучення сигналами електричних сирен території міста Львова, буде проводитись електронне опитування населення, для цього достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування https://goo.gl/forms/amDCm9jhi2xJCyv62 та відповісти на декілька нескладних запитань.

На підставі проведеного опитування будуть проводитись роботи з удосконалення системи оповіщення та покращення якості озвучення.

Звертаємо Вашу увагу, що опитування буде проводитись у період з 15.00 год.      20 березня до 24.00 год. 25 березня поточного року і після завершення опитування відповіді прийматись не будуть.

Запрошуємо мешканців міста долучитись до даного заходу з перевірки озвучення території міста!