ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району»

Підприємство створене з метою отримання прибутку,  для проведення робіт з реконструкції, біжучого і капітального ремонту доріг, тротуарів та елементів благоустрою, санітарне прибирання (ручне та механізоване) доріг, тротуарів, скверів та газонів, виконання робіт, надання послуг та реалізація продукції з метою отримання прибутку.

Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:45
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

79017, Львів, вул. Льва, 4

Структура, принципи формування і розмір винагород

Оклади директорів Львівських комунальних підприємств підпорядкованих департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради:

ЛКП «ШРП Галицького району» -  27800 грн.

Інформація про керівництво

Створене Львівською міською радою ухвалою від 18.05.1989 р. №165 та наказом управління житлово-комунального господарства Львівського міськвиконкому від 05.07.1989 р. №65.

Підпорядковане Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь»

Основні завдання

Основна діяльність

• Робота по ручній санітарній очистці вулиць та тротуарів району від сміття та снігу, утримання громадських вбиралень, доглядних робіт на об’єктах озеленення та поточному ремонту доріг та тротуарів, утримання підземних переходів.
  • Будівництво цивільних, промислових та громадських будівель.
  • Будівництво і випуск шляхово-будівельних матеріалів, конструкцій.
  • Надання платних послуг населенню: влаштування газонів, доріжок, тротуарів, огорож, тощо.
  • Виробництво неметалевих мінеральних виробів, н.в.і.у.
  • Виробництво бетонних розчинів, готових до використання.
  • Допоміжне обслуговування наземного транспорту.
  • Діяльність асфальтобетонного заводу.
  • Інша діяльність не заборонена чинним законодавством.

Оновлено: 07.10.2020, 12:23