Юридичне управління повідомляє

• 05.09.2012, 14:45
  • Андрій Яремко
Повідомляємо, що на виконання листа територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області від 19.06.2012 року №03-1078вих/12 у відповідності до вимог до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та Кримінально процесуального кодексу України, який набирає чинності з 20 листопада 2012 року, Львівська міська рада формує списки присяжних районних судів.

Статтею 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» визначено, що присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

1. визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
  2. які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
  3. які мають не зняту чи не погашену судимість;
  4. народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси;
  5. громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;
  6. особи, які не володіють державною мовою.

У зв’язку з вищевикладеним, громадян, які бажають бути включеними до списку присяжних, до 15.09.2012 року, просимо, звернутися в Львівську міську раду (пл. Ринок, каб. 343, тел. 297-58-23) з світлокопією паспорта, трудової  книжки (пенсійного посвідчення).