Приєднуйся до «Зимової казки у Львові» — зміни обличчя порталу ЛМР

• 08.12.2012, 18:56
  • Денис Носов
Львівська міська рада оголошує новий конкурс-акцію — «Зимова казка у Львові». Приєднавшись до нашої акції ви можете змінити обличчя порталу ЛМР своїми зимовими фотографіями та показати Львів у цікавому ракурсі.

Найкращі фотографії ми опублікуємо на порталі Львівської міської ради, а найяскравіші будуть представлені у дизайні порталу.

Зверніть увагу, що дизайн порталу змінюється впродовж доби (ранок, день, вечір, перехід від вечора у ніч та ніч).

Беручи участь у нашій акції ви маєте можливість прорекламувати своє місто, показати його багатогранність та різнокольоровість, прорекламувати себе як фотографа та свої роботи.

Умови участі

1. Розмір фотографії по ширині не менше 2000px по висоті не менше 800px, для панорам ширина не менше 4000px;
  2. Альбомна орієнтація зображення;
  3. Оригінальні або злегка відретушовані фотографії;
  4. Формат зображення .JPG, .JPEG, .PNG, .TIFF, .TIF або вихідний RAW-файл;
  5. П.І.П, електронна адреса, контактний телефон;
  6. Дозвіл на обробку персональних даних та безоплатне використання твору, а також підтвердження, що автором твору є ви. Інформація про ці дані надається окремо, деталі листом або телефоном.

Надсилайте свої фотографії на адресу denys@city-adm.lviv.ua з темою «Зимова казка у Львові».

Найкращі фотографії публікуватимуться впродовж тижня на порталі ЛМР.