Спрощена система оподаткування – зручно і просто вести бізнес!

• 11.03.2013, 11:22
Про це свідчить зростання кількості спрощенців у Сихівському районі м.Львова. Так, у 2012 році підприємців – платників єдиного податку побільшало на 642, або на 15% (з 4320 осіб до 4962).

Відповідно збільшились надходження до місцевого бюджету єдиного податку. Зокрема, у січні 2013 року ця категорія платників спрямувала до скарбниці 2,1 млн. грн. – втричі більше, ніж на початку минулого року. За 2012 рік сплачено 18,3 млн. грн., що на 13,5 млн. грн. більше, ніж у 2011 році.

Нагадаємо, у цьому році ставки єдиного податку для платників 5 групи зменшені з 10 та 7% до 7 та 5% відповідно. Платники 2 групи подаватимуть звітність раз на рік, а не щоквартально.

Крім того, запрацювали нові сервіси для всіх «спрощенців». Заяви про перехід на спрощену систему приймаються відтепер в електронному вигляді. Також дозволено протягом звітного року змінювати групу та ставку податку.

У стадії розробки ще один інноваційний сервіс – планується, що незабаром книгу обліку доходів підприємці зможуть вести також в електронному вигляді. При цьому буде додано функцію автоматичного формування звіту на підставі даних книги.

Податкові нововведення, безперечно, забезпечать подальшу активізацію малого бізнесу.

Інформацію надав сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у Сихівському районі м.Львова Львівської області ДПС.