Наталка Карпа: «Шануй закон – декларуй доходи»

• 26.03.2013, 15:45
  • Андрій Яремко
Співачка, заслужена артистка України, телеведуча, режисер Наталка Карпа зацікавилась новим сервісом від податкової – можливістю подавати декларацію про доходи через Інтернет та завітала до ДПІ у Сихівському районі м. Львова.

Фото надане ДПІ

Начальник податкової інспекції Роман Сас розповів платнику про можливості нового сервісу податкової служби.

За його словами створюються всі умови, щоб сплата податків була максимально зручною. Однією з них є електронна звітність.

Тепер можна виконати свій конституційний обов’язок – задекларувати доходи в зручний час з будь-якого куточку світу. Слід лишень отримати безкоштовний електронний ключ – власний цифровий підпис і скористатись мережею Інтернет.

Буваючи за кордоном радію визнанню моєї творчості і захоплююся тим, як іноземні громадяни ставляться до сплати податків. Для них – це почесна місія! Звітувати про доходи - це по-європейськи!

Щиро люблю рідний край і хочу, щоб ми збудували державу, на кшталт розвинутим європейським країнам, де кожен громадянин, не залежно від статусу, шанує закон.

Наталя Карпа

За матеріалами ГДПІ сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у Сихівському районі м.Львова Львівської області ДПС.

Тут текст для довідки.

Додатки

Список файлів у вигляді списку.

• Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.