Великі платники податків Львова поповнили місцевий бюджет майже на 48 млн гривень

• 08.04.2013, 16:14
  • Андрій Яремко
З початку року Спеціалізованою ДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Львові ДПС забезпечено до місцевого бюджету м. Львова надходження 47,8 млн. грн. податків та інших платежів, що складає 106,1% до доведених індикативних показників. Про це 4 квітня повідомив під час прес-конференції начальник СДПІ по роботі з ВПП у м. Львові ДПС Олександр Юристовський.

Майже 39 млн. грн. із цієї суми (82% від загальних надходжень) становить податок з доходів фізичних осіб. Крім того, за січень-березень цього року до міської скарбниці надійшло 2,8 млн грн податку на прибуток підприємств, 1,7 млн грн плати за спеціальне користування водними ресурсами та 4,3 млн грн інших платежів.

Інформацію надав відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю СДПІ по роботі з ВПП у м. Львові ДПС.