Про формування Єдиного електронного всеукраїнського реєстру спортивних споруд

• 08.10.2013, 15:10
  • Андрій Яремко
Управління сім’ї молоді та спорту інформує власників спортивних споруд про те, що Наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту «Про затвердження Положення про Єдиний електронний всеукраїнський реєстр спортивних споруд» від 22 квітня 2009 року №1319, відповідно до загальнодержавної соціальної програму розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки, формується такий реєстр. Відтак відомості про спортивні споруди для внесення їх до реєстру потрібно подавати в управління молоді, сім’ї та спорту до 28 листопада 2013 року.

Для включення спортивних споруд до Єдиного електронного всеукраїнського реєстру спортивних споруд подаються наступні документи:

• заява (додаток 1) - 2 шт.;
  • реєстраційна картка (додаток 2) – 2шт.;
  • завірена копія паспорту спортивної споруди – 2 шт.;
  • Облікова картка – 4 шт.

Електронні зразки бланків можна отримати на сайті Львівської міської ради:www.city-adm.lviv.ua в рубриці «Актуально».

Документи подаються в паперовому вигляді та на електронних носіях через «Центр адміністративних послуг адміністративно-господарського управління Львівської міської ради. Файли та фотографії (у кількості 3-5 шт.) мають бути чітко підписані та легко зрозумілі.

Більше інформації: спеціаліст 1-ої категорії відділу фізичної культури і спорту Дмитро Кравченко, тел.: 297-58-74.

Додатки