Затверджено довідники пільг станом на 1 вересня цього року

• 27.09.2013, 18:14
  • Андрій Яремко
ДПІ у Сихівському районі м. Львова ГУ Міндоходів у Львівській області інформує, що Міністерством доходів і зборів України затверджено Довідник №67/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, та Довідник №67/2 інших податкових пільг станом на 01.09.2013р. У довідниках надано перелік пільг з податку на прибуток, з оподаткування неприбуткових установ і організацій, плати за землю, податку на додану вартість, державного мита тощо, а також початок та кінець дії пільг.

Нагадуємо, що  дані цих довідників використовуються платниками податків під час подання звіту про суми податкових пільг за формою, затвердженою Постановою КМУ №1233 від 27.12.2010 р.

Ознайомитись із довідниками можна на веб-порталі  Міндоходів України.

Інформацію надав Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ  у Сихівському р-ні м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області