Надісланий поштою звіт з ЄСВ – не вважається поданим

• 29.10.2013, 14:46
  • Андрій Яремко
ДПІ у Сихівському районі м.Львова ГУМіндоходів у Львівській області інформує, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454 затверджено Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Так, звіт до органів доходів і зборів подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника за місцем взяття на облік в органах доходів і зборів в один із таких способів:

• засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису відповідальних осіб у порядку, визначеному законодавством;
  • на паперових носіях, завірених підписом керівника страхувальника та скріплених печаткою (за наявності), разом з електронною формою на електронних носіях інформації;
  • на паперових носіях, якщо у страхувальника кількість застрахованих осіб не більше п’яти.

Звіт по ЄСВ, надісланий поштою, не вважається поданим.

Інформацію надав Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ  у Сихівському р-ні м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області

Тут текст для довідки.

Додатки

Список файлів у вигляді списку.

• Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.