Термін дії електронного ключа від Міндоходів для фізичних осіб збільшиться до 3 років

• 29.10.2013, 14:54
  • Андрій Яремко
За ініціативою Міністерства доходів і зборів України фізособи зможуть користуватися цифровим підписом від Міндоходів до 3 років.

Такі зміни запропоновані фахівцями Міндоходів в проекті постанови Кабінету Міністрів України щодо Порядку акредитації центру сертифікації ключів. Крім того, до 6 років може подовжитися і термін дії сертифікату акредитованого центру.

Ці новації сприятимуть залученню громадян до активного застосування інформаційно-комунікаційних технологій. Оскільки використання цифрового підпису дає можливість фізичним особам скористатися он-лайн сервісами Міндоходів, в тому числі і можливістю подавати річну декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді, а також надсилати «електронкою» звітність з єдиного соціального внеску.

Інформацію надав Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ  у Сихівському р-ні м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області

Тут текст для довідки.

Додатки

Список файлів у вигляді списку.

• Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.