З початку року до ДПІ у Сихівському районі м. Львова ГУ Міндоходів у Львівській області надійшло 19 звернень громадян

• 13.11.2013, 17:16
  • Андрій Яремко
Більше половини заяв стосувалися питання оподаткування доходів від здійснення підприємницької діяльності – 12 звернень, інші питання – 7.

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

На обґрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено.

Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку.

Інформаційно-комунікаційний сектор  ДПІ  у Сихівському р-ні м.Львова  ГУ Міндоходів у Львівській області