Міська Інспекція ДАБК не видавала дозволів на початок будівельних робіт на вул. Довбуша, 15

  • 08.11.2016, 14:36
  • Прес-служба ЛМР
За інформацією громадських активістів та керівництва парку «Знесіння», сьогодні на вул. Довбуша, 15 розпочались будівельні роботи. Однак, як повідомляють у міській Інспекції ДАБК, жодних дозволів на початок будівельних робіт не видавали. Відтак, працівники виїхали на місце та проводять відповідну перевірку. За словами керівника міського юридичного управління, за цією справою вже кілька років триває судова тяганина.

Як розповідає Гелена Пайонкевич, з 2010 року місто перебуває в судах з ТзОВ «Архібуд» щодо оренди цієї земельної ділянки.

«На цій ділянці були документи на право власності на фактично зруйновані споруди, які належали військовій частині. І після відчуження цих споруд було порушено кримінальну справу, оскільки підпис керівника військової частини про дозвіл на вилучення земельної ділянки був сфальсифікований. Станом на сьогодні ця кримінальна справа так і не дійшла до свого завершення. Орім того, ця земельна ділянка межує з територією «Знесіння», а, згідно з рішенням сесії міської ради, усі ділянки поруч, які виділяються, повинні долучатися до меж парку. Тож позиція громади міста є такою, щоб не допустити на цій земельній ділянці жодної забудови, а долучити її до парку», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Відтак, за її словами, сьогодні на вказаній земельній ділянці розпочалось будівництво. Як зазначають у міській Інспекції ДАБК, дозволу на початок будівельних робіт вони не видавали, тож працівники Інспекції на місці проводять перевірку.