На сесії затвердили міську програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян м. Львова на 2018 - 2022 роки

  • 21.12.2017, 12:47
  • 1789
  • Марія Демчина
Сьогодні під сесії міська рада затвердила Міську цільову програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян м. Львова на 2018 - 2022 роки. Ця програма має на меті допомогти молоді отримати житло через пільгове довгострокове кредитування за рахунок коштів міського бюджету міста Львова. Ухвалу із зауваженнями підтримали 58 депутатів.

Як розповіли в управлінні житлового господарства ЛМР, міська цільова програма забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян на 2018-2022 роки розроблена на підставі законів України у зв’язку із завершенням дії Програми на 2013-2017 роки.

«Програма спрямована на подальший розвиток молодіжного житлового будівництва в місті Львові, покращення стану забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян, які перебувають на обліку або у списку осіб, які бажають вступити до житлово-будівельного кооперативу як такі, що потребують поліпшення житлових умов.

Спільна діяльність Львівської міської ради та Львівського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» продемонструвала, що заходи щодо підтримки молоді з боку держави та органів місцевого самоврядування є актуальними та доцільними. Адже станом на 1 вересня 2017 року у Львівському регіональному управлінні Держмолодьжитла зареєстровано 438 кандидатів у позичальники на молодіжне житлове кредитування за рахунок коштів міського бюджету міста Львова», - зазначила в.о. начальника управління житлового господарства Галина Мазур.

Програму прийняли із зауваженнями – тепер до засідань комісій житлового господарства включили депутатську комісію культури, молодіжної політики і спорту.

Програма забезпечення житлом молодих сімей