Наступного тижня у Львові 10 учасниць із вадами зору змагатимуться за звання «Галицька панянка»

• 06.09.2019, 09:59
  • Марія Демчина
Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» організовує конкурс краси, талантів та креативності «Галицька панянка». Конкурс відбудеться 11 вересня о 14.00 год в Міському палаці культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1).

«Метою конкурсу є формування толерантного ставлення суспільства до людей з інвалідністю, зміна стереотипів про незрячих, створення інклюзивного середовища, утвердження осіб з порушеннями зору як рівноправних членів суспільства. Основним завданням конкурсу є привернення уваги громадськості до проблем людей з порушенням зору, показ їхніх можливостей, талантів, креативності, а також сили волі, цілеспрямованості та наполегливості», — зазначили організатори події.

У конкурсі візьмуть участь 10 учасниць-членкинь Львівської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих», які пройшли попередній кастинг. До складу журі запрошені: директор департаменту розвитку, в.о. начальника управління культури ЛМР Наталія Бунда; директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк; українська співачка, фіналістка конкурсу «Miss Music» Андріана; керівник ГО «Рутенія-нова», авторка і виконавиця пісень у жанрі співаної поезії Наталія Криничанка; учасник Революції гідності і бойових дій, голова громадської ініціативи «Коло честі» Володимир Лазор; «Галицька панянка 2018» — Галина Джала.

Також на свято запрошені зразковий інтегрований театр естрадної пісні «Дитячі мрії», народний жіночий вокальний ансамбль «Струмочок».

Контактна особа для ЗМІ: Любов Кукуруза, тел.: 067 3771309.

Довідка

Громадська організація «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» — неприбуткова громадська організація, яка об’єднує близько 2000 людей з інвалідністю першої та другої груп за зором, і провадить свою діяльність на теренах Львівщини впродовж 80 років. Надаючи низку соціальних послуг людям з порушенням зору, серед яких останнім часом особливо актуальними є психологічні, юридичні та реабілітаційні послуги, товариство намагається долучити осіб з інвалідністю до активного громадського життя.