Міський голова Львова зустрівся з депутатом Європейського Парламенту 2004-2009 років

  • 13.02.2017, 12:32
  • 1071
  • Марія Демчина
Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з депутатом Європейського Парламенту 2004-2009 років Гражиною Станішевською. Сторони поспілкувались про можливості культурної співпраці, зокрема – проведення періодичних молодіжних концертів-зустрічей української та польської молоді у Львові.

«Ми завжди відкриті і підтримуємо хороші ініціативи, які сприяють взаємному розвитку. До прикладу, традиційно польські скаути передають нашим скаутам Вифлеємський вогонь. Можна організувати спільний концерт за участі польських і українських зірок, запросити молодь і гостей міста, щоб вони мали більше можливостей до спілкування», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами Гражини Станішевської, періодичні концерти-зустрічі української і польської молоді сприятимуть встановленню добрих стосунків між українською і польською молоддю та між обома країнами загалом.

Довідка

Гражина Ева Станішевська народилася 2 листопада 1949 року в Бялей Краковській.  Польський політик, депутат Сейму X, I, II i III каденції, Сенатор V каденції, у 2004–2009 роках – депутат Європарламенту.

Працює в громадських організаціях, зокрема в Товаристві Інститут Південний, Бескидському освітньому товаристві, Бескидському товаристві підтримки спортивно-рекреаційних та туристичних ініціатив, Бескидському Товаристві підтримки неурядових організацій.

Нагороджена Командорським хрестом Ордену відродження Польщі (2011) та Орденом Княгині Ольги III ступеня (Україна, 2008).