Мер Львова зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджану в Україні

• 11.02.2020, 11:38
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з Азер Худаяр оглу Худієвим, Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджану в Україні, поглиблення відносин між Львовом та Азербайджаном. Мова йшла про співпрацю у сфері культури, інфраструктури, а також організацію спільних проектів. Сьогодні, зокрема, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбудеться захід «Глобальна Місія Миру «Почуйте нас! Діти світу за мир», який організувало Посольство Азербайджану разом з ЮНІСЕФ.

«Дякую за ваш візит. Для нас є дуже важливою співпраця з вашою державою. Дякую, що ваша компанія SOCAR розпочала роботи з облаштування фонтану у нашому місті, перед Оперним театром. Опера — це символ Львова, а цей новий фонтан стане прикладом дружби між нами. Тому радо запрошуємо вас на відкриття. Це буде важлива подія», — наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Зі свого боку Посол Республіки Азербайджану в Україні Азер Худаяр оглу Худієв подякував за щирий прийом і запропонував відвідати столицю їхньої країни — м. Баку, та продумати співпрацю в різних напрямках, які можуть бути цікаві для обох сторін.

«Ми відкриті до співпраці. Для мене велика честь відвідати саме ваше місто, бо Львів був і є особливим містом. Запрошую вас відвідати нашу столицю, зі своєю делегацією, щоб напрацювати напрямки майбутнього співробітництва», — відзначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Азербайджану в Україні Азер Худаяр оглу Худієв.

Довідка

Азер Худаяр оглу Худієв — Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні з 26 жовтня 2016 року.

Освіта

1997−2001 — Азербайджанський технічний університет; згодом адм. управління при Президентові Азербайджану

2009−2011 — факультет міжнародних відносин дипломатичної Академії при Міністерстві закордонних справ України

2011 — військова академія ЗСУ Азербайджану

2015−2016 — школа уряду Кеннеді, Чорноморська програма безпеки.

Державна служба

1996−1997 — консультант, відділення біженців і вимушених переселенців, апарат голови виконавчої влади Хатаїнського району

1997−1998 — старший консультант, відділення територіальної Адміністрації, апарат голови Виконавчої влади Хатаїнського району

1998−1999 — керівник відділу роботи з політичними партіями та громадськими об'єднаннями, апарат голови виконавчої влади Хатаїнського району

Дипломатична робота

2000 — секретар, відділення державного протоколу МЗС Азербайджану

2003 — секретар, керівник Молдовського офісу Посольства Азербайджану в Україні

2005 — 1-й секретар, Перше територіальне відділення Міністерства закордонних справ Азербайджанської Республіки

2007 — 1-й секретар, Посольство Азербайджану в Малайзії

2008−2012 — секретар територіального відділення МЗС Азербайджану

2012 — тимчасово Повірений, Люблінський офіс Посольства Азербайджанської Республіки в Австрії, Словенії та Словацької Республіки

2016 — Посол Азербайджану в Україні.