У Гряді на благодійному концерті-ярмарку для українських захисників зібрали понад 60 тис. грн

  • 01.08.2022, 18:00
  • Пресслужба ЛМР
Громади Львівської МТГ продовжують збирати кошти на потреби української армії. Так, цими вихідними у Гряді відбувся благодійний концерт-ярмарок, де для наших захисників зібрали понад 62 тис. грн. А діти малювали малюнки та писали листи українським Героям. До заходу долучилися і мешканці сусідніх громад.

Директорка місцевого Народного дому Христина Сенько, яка займалася організацією, каже, що ідею продиктували умови воєнного сьогодення. Та й діти, яким віднедавна дозволили відвідувати творчі майстерні та гуртки, засумували за виступами. Тож керівники Офісу Львівської громади у Гряді та місцевого Народного дому вирішили зробити свято і для дітей, де вони покажуть свій потенціал, і зібрати кошти для потреб односельчан з Гряди та Волі-Гомулецької, які нині на передовій.

«У концерті взяли участь не лише місцеві діти та дорослі. Зі своїми творчими номерами приїхали команди із Зашкова, Грибовичів, Дублян, бандуристки зі Львова і навіть із іншої вже ОТГ - сусіднього Дороша. В організації та участі були задіяні від великого до малого – виступали на сцені, готували та продавали смаколики, найменші малювали для воїнів малюнки і навіть писали листи. Також була фотозона від студії декору «Палітра», та патріотичний аквагрим. Свято вдалося, і головне - буде за що купити найнеобхідніше на фронт», - зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.