У Брюховичах влаштують свято для дітей

  • 02.08.2022, 17:29
  • Пресслужба ЛМР
КУ Інститут міста спільно з Мережею ЦЕ - Центри едукації за підтримки UNICEF запрошують на творче свято для дітей у Брюховичах. Захід відбудеться 7 серпня о 14:00 на площі перед Народним домом (вул. Івасюка, 2). Участь безкоштовна.

Свято заплановане у межах реалізації проєкту з проведення арт-терапевтичних занять. Його мета – допомогти дітям і дорослим впоратися з ознаками стресу та стабілізувати емоційний стан.

На святі відбудуться творчі заходи з використанням методик арт-терапії. Через малювання, активні ігри, ліпку тощо діти матимуть змогу висловити свої емоції, покращити настрій, соціалізуватися. Заняття проводитимуть кваліфіковані психотерапевти, з якими, за потреби, батьки можуть проконсультуватися після заняття.

Також у програмі свята заплановані: батути, шоу мильних бульбашок, аніматори, аквагрим, ігри, мистецькі заходи від громади Брюховичів і приємні подарунки від організаторів.

У серпні заплановане ще одне творче свято, яке відбудеться 28 серпня у Дублянах. За детальною інформацією щодо наступних заходів звертайтесь на сторінку Мережі ЦЕ у Facebook: https://www.facebook.com/C.Educatio

Нагадуємо, що протягом липня-жовтня дорослі і діти також можуть доєднатися до безкоштовних творчих занять з використанням методик арт-терапії у Львові та області. Розклад занять за посиланням: http://c.educatio.lviv.tilda.ws/#rec326804289

Проєкт реалізується КУ Інститут міста спільно з Мережею Центрів Едукації ЦЕ за підтримки ЮНІСЕФ в рамках проекту «Спільно | твоя підтримка поруч» у партнерстві з МБФ «Партнерство «Кожній дитині».