На в’їздах до Львівської громади встановлюють інформаційні стенди

• 15.06.2023, 14:34
  • Пресслужба ЛМР
За інформацією департаменту міської агломерації ЛМР, на в’їздах до Львівської міської територіальної громади встановлюють односторонні інформаційні стенди. Йдеться про таблички синього кольору, з написом «Вас вітає Львівська громада» українською та англійською мовами. Такий дизайн затвердив раніше виконавчий комітет міськради.

“Загалом, визначено 20 місць розміщення таких стендів. Станом на зараз 13 табличок вже встановлено: у Рудному, Рясній-Руській, Брюховичах, Гряді, Зашкові, Малих Підлісках, Малехові та на вул. Городоцькій на в'їзді до Львова. Ще 7 стендів буде встановлено у Підбірцях, Винниках, а також у Львові на в’їздах у місто з вулиць Стрийської, М.Гориня, Зеленої та Кульпарківської”, - розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР.

Додамо, роботи зі встановлення інформаційних стендів на в’їздах до Львівської громади  виконують районні адміністрації.