Львів приєднається до мережі європейських метрополій «METREX»

• 15.12.2023, 11:06
  • Пресслужба ЛМР
Львівська громада стане членом міжнародої асоціації «METREX - the Network of European Metropolitan Regions and Areas». Напередодні на пленарному засіданні сесії міської ради погодили ухвалу щодо надання згоди на участь Львова у цій асоціації.

фото ілюстративне, автор: Олександр Мазуренко

Як розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР, ця міжнародна асоціація об'єднує понад 50 метрополійних регіонів та територій. Участь у ній дає доступ до знань та можливостей, зокрема грантових, у межах Європейського Союзу, допомагає в реалізації спільних проєктів та ініціатив.

«Для міста участь буде безкоштовною та дасть можливість налагоджувати партнерство і готувати спільні проєкти до європейських фондів. Насамперед  мовиться про проєкти в межах майбутньої Асоціації «Львівська агломерація», - зазначив директор департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський.

Нагадаємо, також вчора, 14 грудня, Львів ініціював процедуру створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Львівська агломерація».