У Львові триває конкурс надання фінансової підтримки на реалізацію заходів у галузі культури

• 16.11.2020, 14:39
  • Пресслужба ЛМР
Львівська міська рада продовжує приймати заявки на участь у конкурсі надання фінансової підтримки на реалізацію заходів у галузі культури на території Львова у 2021 році. Заяви на участь у конкурсі можна подавати до 13 грудня включно.

фото умовне

Аплікантами (учасниками) конкурсу можуть бути організації культурно-мистецького спрямування — установи і заклади, комунальні підприємства, громадські організації, благодійні фонди та творчі спілки, які зареєстровані і здійснюють свою діяльність на території м. Львова. Громадські організації, благодійні фонди культурно-мистецького спрямування та творчі спілки допускаються до участі у конкурсі лише у випадку, якщо на момент подачі заяви на участь у конкурсі минуло 2 і більше років з моменту державної реєстрації таких організацій.

Для участі у конкурсі апліканти подають на ім'я начальника управління культури департаменту розвитку ЛМР через Центр надання адміністративних послуг м. Львова або способом подання Електронного звернення на офіційному сайті Львівської міської ради такий перелік документів:

1. Супровідний лист довільної форми та заповнену аплікаційну форму, де вказано не більше 2-х заходів у галузі культури, які подаються аплікантом на участь у конкурсі.
  2. Гарантійні листи та документи, які підтверджують наміри про співорганізацію заходу, партнерські чи спонсорські внески (у разі наявності).

У разі, якщо аплікант подає на участь у конкурсі більше двох проектів заходів, конкурсна комісія на власний розсуд обирає не більше двох проектів такого апліканта, які братимуть участь у конкурсі.

Фінансова підтримка з міського бюджету Львова може надаватися на покриття таких статей видатків:

• Витрати на поліграфію, а саме: підготовку макетів та друк афіш, плакатів, буклетів, програм заходів, календарів, флаєрів та іншої друкованої продукції;
  • Витрати на виготовлення (підготовку макетів та друк) візуальної продукції, а саме: банерів, прапорів, прес-волів, акредитаційних матеріалів тощо.
  • Витрати на оренду приміщень, території, споруди для проведення проекту/заходу (чи плату за користування ними, витрати на їх обслуговування і експлуатацію).
  • Витрати на нагороджувальну атрибутику, а саме: кубки, медалі, грамоти (дипломи).
  • Витрати на оренду інвентаря, музичних інструментів та обладнання.
  • Витрати на канцтовари.
  • Витрати на технічне забезпечення, яке використовується для проведення заходу (світлове, звукове, сценічне обладнання, екрани).
  • Витрати на харчування учасників заходу.
  • Витрати на проживання учасників заходу.
  • Витрати на сувенірну продукцію.
  • Витрати на транспортні послуги (у тому числі оренду транспортних засобів).
  • Витрати на медіапослуги (реклама заходу на радіо та телебаченні, онлайн трансляція та відеозйомка заходу).
  • Послуги залучених спеціалістів.

Детальнішу інформацію можна отримати в управлінні культури департаменту розвитку Львівської міської ради за телефоном: (032) 297 55 72.

Аплікаційна форма