У День вшанування пам’яті захисників України у Львові урочисто піднімуть Державний Прапор на Меморіалі пам`яті Героїв Небесної Сотні

• 28.08.2020, 13:49
  • Пресслужба ЛМР
Львів пам’ятає своїх Героїв. Завтра, 29 серпня, у День вшанування пам’яті захисників України у Львові відбудеться чимало заходів, під час яких згадуватимуть та молитимуться за Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Зокрема, завтра відбудеться церемоніал підняття Державного Прапора та спільна молитва на Меморіалі Героїв Небесної Сотні. Усіх львів'ян та гостей запрошують долучитись до заходу.

архівне фото, автор: Роман Балук

«Громада міста Львова завжди пам`ятає і буде з вдячністю вшановувати усіх наших захисників. 23 серпня, у день нашого національного стягу, ми започаткували нову традицію — щотижневого урочистого церемоніалу підняття Державного Прапора України над Меморіалом пам’яті Героїв Небесної Сотні, як знак національної єдності, честі та гідності. Першою право підняття Державного Прапор України мала почесна варта Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Завтра маємо День вшанування пам’яті захисників України і в цей день о 15 год ми також будемо на Меморіал пам`яті Героїв Небесної Сотні урочисто піднімати прапор. Помолимось за усіх Героїв, які віддали своє життя, які зараз захищають наші кордони", — розповів Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови Львова».

Відтак, заходи на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні з нагоди вшанування Дня пам’яті захисників України розпочнуться о 15.00 год разом із дзвоном годинника на львівській Ратуші. Опісля відбудеться церемоніал підняття Державного Прапора України за участю почесної варти Академії Сухопутних військ, оркестру та салютної групи. Капелани всіх єпархій міста прочитають молитву. Опісля всі охочі зможуть запалити лампадки та вшанувати пам'ять наших Героїв.

До заходу долучаться родини загиблих учасників АТО, представники військових частин, духовенство, представники ЛММГО «Станиця Пласту — НСОУ», представники вищих навчальних закладів Львова.

Нагадаємо, завтра у Львові з нагоди Дня вшанування пам’яті захисників України відбудеться чимало інших заходів. Так, о 9.30 год усіх охочих закликають долучитись до покладання квітів до могил Героїв на Личаківському кладовищі - на полях почесних поховань № 67 та № 76. О 10.00 год. Львів вшанує пам’ять воїнів тихою хвилиною мовчання.

Перелік заходів:

9.30

покладання квітів та проведення молитви на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища (вул. Мечникова, 33).

9.50

покладання квітів та проведення панахиди на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища

10.00

всеукраїнська хвилина мовчання

12.00

поминальна панахида у всіх храмах

15.00

церемоніал підняття Державного Прапора України та спільна молитва у День вшанування пам’яті захисників України на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Спільна молитва за участю капеланів всіх єпархій міста.

Запалення лампадок.

16.00

вшанування Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та трагічної річниці виходу українських військових «зеленим коридором» поблизу Іловайська — поминальна молитва (пр. Свободи, площа біля пам’ятника Т. Шевченкові).