Мер вручив подяку Торговому Дому «Жива» за пошиття костюмів захисту для медиків під час пандемії

• 16.06.2020, 15:04
  • Пресслужба ЛМР
Торговий дім «Жива» відклав свою діяльність на початку пандемії і шив костюми для медичних працівників спільно з кластером індустрії моди. Відтак, сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий нагородив Тетяну Чирку, керівницю ТзОВ «Торговий дім «Жива», за сприяння покращенню надання медичної допомоги громаді міста в умовах карантину та боротьбі із поширенням коронавірусної хвороби.

фото: Роман Балук

«Я хочу подякувати вам всім, тому що, коли почався карантин, ви включились та допомогли місту. Зокрема, хочу подякувати від імені громади керівнику ТзОВ «Торговий Дім «Жива» Тетяні Чирці. Ви перші відгукнулись із кластеру індустрії моди. Дякуємо вам!», — зазначив мер.

Довідка

ТзОВ «Торговий Дім «Жива» пропонує ринку України модний жіночий одяг в широкому асортименті. Виробниче підприємство, на базі якого була створена Торгова Марка «Жива», має 15-тирічний досвід у виробництві жіночого одягу.

ТД «Жива» створює сукні та блузи, спідниці та брюки, джемпери та жакети, верхній одяг та піжами для жінок різного віку. Дизайнери створюють одяг на всі сезони, від літніх топів та сарафанів до зимових пальт.

фото: Роман Балук