Михайла Гориня нагороджено «Орденом Лева»

  • 23.01.2012, 09:54
Від імені громади Львова міський голова Андрій Садовий у День Соборності України особисто вручив почесну відзнаку «Орден Лева» відомому українському дисидентові, почесному громадянину Львова Михайлу Гориню.

Нагорода присвячена Дню Соборності України.

Сьогодні ті, хто у 90-му році були причетні до організації вікопомного ланцюга Злуки в один голос говорять, що без Михайла Гориня він би не відбувся. Але це лише один знаковий епізод з його життя. В Україні сьогодні небагато людей, за якими нація могла б звіряти правильність свого шляху. Михайло Горинь, безумовно, один з них

міський голова Львова

Андрій Садовий.

Нагадаємо, «Орденом Лева» нагороджують громадян, які мають «визначні заслуги перед територіальною громадою міста Львова у галузі розвитку економіки, науки, культури, соціальній сфері, охороні конституційних прав і свобод людини, державному будівництві та громадській діяльності, за інші заслуги перед містом», - зазначено в ухвалі міської ради від 2010 року.

Нагороду «Орден Лева» раніше було присвоєно визначному українському меценату Мар’яну Коцю та отцю-доктору Дмитру Блажейовському.