А.Садовий: «За ті роки, що працюю міським головою, я перший раз бачу таку поведінку депутатів»

• 26.01.2012, 13:16
Сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради запрошено для інформування про впровадження нової транспортної схеми начальника управління транспорту та зв’язку Миколу Жука. Однак, під час доповіді, депутати попросили Миколу Жука покинути сесійну залу та вдались до силових методів.

За ті роки, що працюю міським головою, я перший раз бачу таку поведінку депутатів. Депутатів обирала громада міста, тепер громада може побачити, кого вона обирала. Це публічна поведінка, а якою є не публічна? Ми будемо реагувати виключно відповідно до чинного законодавства.

міський голова Львова

Андрій Садовий.

Стався дуже неприємний інцидент. Таких випадків у сесійній залі раніше ніколи не було. Я даю доручення голові комісії по етиці та законності пану Мельничуку. Будь ласка, скличте засідання комісії і розгляньте поведінку депутата Руслана Кошулинського. На наступному пленарному засіданні нам доповісте. Такі речі не можна залишати поза увагою, це порушення багатьох норм і етики, і закону.

міський голова Львова

Андрій Садовий.